APDRAUDĖTE TURTĄ IR JIS NUKENTĖJO AR BUVO PRARASTAS?

SUŽINOKITE, KETURIS PAPRASTUS ŽINGSNIUS, KĄ GALITE PADARYTI, KAD PADIDINTI GALIMYBĘ GAUTI DRAUDIMO IŠMOKĄ.

Bene visos draudimo paslaugas Lietuvoje teikiančios bendrovės siūlo turto draudimo paslaugą. Draudimo bendrovės siūlo apdrausti asmenų kilnojamąjį turtą (namų turtą, telefonų, kompiuterių papuošalų, ūkio gyvūnų ir kt. vertybių draudimas), taip pat ir nekilnojamąjį turtą (gyv. namus, butus, ūkio pastatus, kitus statinius).

Visos draudimo bendrovės deklaruoja, kad turtą apdraudžia nuo įvairiausių rizikų, kaip ugnis, vanduo, vagystė, gamtos jėgos, el. įtampos svyravimai ir kt.

Tačiau, ką visos draudimo bendrovės nuo savo klientų nutyli, tai, jog toli gražu ne kiekvieno nelaimingo įvykio atveju apdraustam asmeniui bus išmokama draudimo išmoka ar atlyginama sugadinto ar prarasto turto žala.

Kol Jūs jaučiatės saugūs apdraudę savo turtą net nesusimąstote, kad Jūsų turtas iš tikrųjų visiškai nėra saugus, nes kažkur draudimo bendrovės tinklapyje yra patalpintas dokumentas, kuris neretai pavadinamas „Draudimo taisyklės“, kuriose draudimo bendrovė išvardija daugybę priežasčių, dėl kurių ji Jums atsitikus bėdai nemokės NĖ CENTO.

Ir NEAPSIRIKITE, jeigu draudimo bendrovė ras bent mažiausią PRIEŽASTĮ KAIP JUMS NEMOKĖTI, JI TIKRAI JUMS NESUMOKĖS.

Kodėl? Atsakymas paprastas! Kaip Jūs manote, iš ko draudimo bendrovės pelnosi? Klystate, jei manote, kad draudimo bendrovės pelnosi vien iš surenkamų draudimo įmokų besitikėdamos, kad apdraustam turtui nieko nenutiks. Iš tikrųjų, draudimo bendrovės aktyviai siekia, kad Jūsų apraustam turtui nukentėjus, jos galėtų nemokėti NĖ CENTO. Argi ne puikus verslas apdrausti turtą, gauti draudimo įmokas ir apdraustam turtui kažkam atsitikus nemokėti draudimo išmokos ar neatlyginti žalos?

Taigi, ką Jūs galite padaryti, kad apsaugotumėte savo interesus kam nors nutikus Jūsų apdraustam turtui? Žemiau rasite 4 paprastus patarimus, kaip apsaugoti savo interesus!

  • Pirma, nedelsdami viską fiksuokite: fotografuokite arba filmuokite, rinkite visą ir bet kokią dokumentinę medžiagą;
  • Antra, esant reikalui (turto vagystės, sugadinimo ir kt. atvejais) kvieskite spec. tarnybas įvykio aplinkybėms užfiksuoti (policiją, gaisrinę pagalbą ir kt.)
  • Trečia, neskubėkite draudimo bendrovei pateikti visų įvykio aplinkybių. Patikėkite, Jūsų pateiktą informaciją bus siekiama panaudoti prieš Jus, kad Jums nemokėti išmokos! Įvykio aplinkybes draudimo bendrovei pateikite gerai išsianalizavę Draudimo taisykles bei jose nurodytus nedraudžiamuosius įvykius, atsakingai parinkę žodžius bei formuluotes.
  • Ketvirta, kilus neaiškumams, ką ir kaip daryti, nedelskite kreiptis į mus. Pavėluotas kreipimasis ar aukščiau nurodytų patarimų nesilaikymas stipriai padidina Jūsų šansus iš draudimo bendrovės negauti NĖ CENTO.

Ir visgi, jeigu nutiko taip, kad jau esate gavęs draudimo bendrovės atsisakymą mokėti draudimo išmoką ar atlyginti žalą? Tokiu atveju kreipkitės į mus, mes įvertinsime Jūsų situaciją ir pasiūlysime, kokių veiksmų galite imtis, kad ne tik padidintumėte savo galimybes gauti draudimo išmoką, tačiau ir padidintumėte galimą gauti draudimo išmokos dydį.