APDRAUDĖTE TRANSPORTO PRIEMONĘ PRIVALOMUOJU IR/AR KASKO DRAUDIMU IR JIS NUKENTĖJO AR BUVO SUGADINTAS NEPATAISOMAI AR PAVOGTAS?

SUŽINOKITE, KETURIS PAPRASTUS ŽINGSNIUS, KĄ GALITE PADARYTI, KAD PADIDINTI GALIMYBĘ GAUTI DRAUDIMO IŠMOKĄ.

Bene visos draudimo paslaugas Lietuvoje teikiančios bendrovės siūlo asmens sveikatos bei gyvybės draudimo paslaugą.

Visos draudimo bendrovės deklaruoja, kad Jus ar Jūsų artimąjį apdraudžia nuo įvairiausių rizikų, kaip kaulų lūžiai, neįgalumas, kritinė liga, mirtis, medicininės išlaidos ir kt.

Tačiau, ką visos draudimo bendrovės nuo savo klientų nutyli, tai, jog toli gražu ne kiekvieno nelaimingo atsitikimo atveju, kuriame Jūs ar Jūsų artimasis nukentėjo, bus išmokama draudimo išmoka.

Kol Jūs jaučiatės ramūs apdraudę savo ar savo artimojo, šeimos maitintojo sveikatą ar gyvybę, manydami, kad kažkam negero nutikus, Jūs ar Jūsų šeima gaus draudimo išmoką, net nesusimąstote, kad kam nors nutikus Jums ar Jūsų artimajam draudimo bendrovė gali NEMOKĖTI draudimo išmokos, arba sumokėti KELIS ar KELIOLIKA KARTŲ MAŽIAU, negu Jūs galėtumėte gauti. Neretai atsidūrę tokioje situacijoje žmonės jau per vėlai sužino, kad kažkur draudimo bendrovės tinklapyje yra patalpintas dokumentas „Draudimo taisyklės“, kuriose draudimo bendrovė išvardija daugybę priežasčių, dėl kurių ji Jums atsitikus bėdai NEMOKĖS arba mokės DAUG MAŽIAU.

Ir NEAPSIRIKITE, jeigu draudimo bendrovė ras bent mažiausią PRIEŽASTĮ KAIP JUMS NEMOKĖTI AR IŠMOKĄ SUMĄŽINTI, TĄ JI TIKRAI PADARYS.

Kodėl? Atsakymas paprastas! Kaip Jūs manote, iš ko draudimo bendrovės pelnosi? Klystate, jei manote, kad draudimo bendrovės pelnosi vien iš surenkamų draudimo įmokų besitikėdamos, kad apdraustam asmeniui nieko nenutiks. Iš tikrųjų, draudimo bendrovės aktyviai siekia, kad apdraustam asmeniui nukentėjus, jos galėtų nemokėti NĖ CENTO arba išmoką ESMINGAI SUMAŽINTŲ.

Taigi, ką Jūs galite padaryti, kad apsaugotumėte savo interesus kam nors nutikus Jūsų ar Jūsų artimojo sveikatai/gyvybei? Žemiau rasite penkis paprastus patarimus, kaip apsaugoti savo ar savo artimųjų interesus!

  • Pirma, įvykus įvykiui, kurio metu Jūs ar Jūsų artimieji buvo sužaloti, susirgo kritine liga ar mirė nedelsdami kreipkitės į Jums žinomą geriausią sveikatos priežiūros specialistą (kad ir mokamą!), kad jis kuo tiksliau ir detaliau aprašytų Jūsų išgyvenimus, sužalojimus, ligą bei kitas aplinkybes. NEPAMIRŠIKITE, kad medicininiai dokumentai bus pagrindiniai įrodymai kovojant su draudimo bendrove dėl draudimo išmokos.
  • Antra, rinkite visus dokumentus, pagrindžiančius su sveikatos sužalojimu, liga, ar jų padarinių šalinimu, taip pat mirtimi susijusias išlaidas.
  • Trečia, neskubėkite džiaugtis gavę teigiamą draudiko sprendimą dėl draudimo išmokos išmokėjimo. Išanalizuokite draudimo išmokos dydį arba kreipkitės į mus, kad tą padėtume padaryti. Dažnu atveju, iš draudimo bendrovės galima gauti didesnę sumą, negu ji sutinka sumokėti.
  • Ketvirta, jeigu dėl Jūsų ar artimojo sveikatos sužalojimo ar mirties yra atsakingi kiti asmenys, BŪTINAI KREIPKITĖS Į MUS, kad galėtume Jums padėti iš kaltų ar už juos atsakingų asmenų prisiteisti žalos atlyginimą, kurios nepadengia draudimo išmoka.
  • Penkta, kilus neaiškumams, ką ir kaip daryti, nedelskite kreiptis į mus. Pavėluotas kreipimasis ar aukščiau nurodytų patarimų nesilaikymas stipriai padidina Jūsų šansus iš draudimo bendrovės negauti NĖ CENTO ar gauti mažesnę išmoką, negu galėtumėte gauti.